Разработени материали за дистационно обучение за периода от 04.05.2020г. до 08.05.2020г.
Разработени материали за дистационно обучение за периода от 04.05.2020г. до 08.05.2020г.:
ПГ- Жулиета Ангелова
I а- Янка Кирилова
I б- Таня Георгиева
I в- Петя Боева
II а- Миглена Николова
II б- Добромира Стоева
- Да учим заедно 14
II в- Красимира Кузева
- Какво научих за частите на речта
- Деление на числото 0 с различно от 0 число
- Умножение с числото 0
III а- Кристина Палазова
- Материали за III а клас
III б- Живка Желева
- Материали за III б клас
III в- Таня Стефанова / Ивелина Колева (ИИ, ТП, Музика, ФВС)
- Упражнения по ФВС
IV а- Павлина Жекова
- Материали за IV а клас
IV б- Даниела Моллова
- Материали за IV б клас
Български език и литература, БЕЛ-ИУЧ- 5.-7. клас- Мария Ангелова
- 5. клас- Теми по БЕЛ
- 7. клас- Теми по БЕЛ
Български език и литература, БЕЛ-ИУЧ- 6.-7. клас- Росица Данчева
- 6. клас- Сложно съчинено изречение
- 7. клас- Сложно смесено изречение; “Скъперникът и неговата риза”- Светослав Минков
Математика, 5. и 6. клас- Фирдес Смаил
Математика, 5.-7. клас- Виолета Казакова
- 6. клас- Множества; Материали по математика
- 7. клас- Материали по математика
Английски език, 1. и 3. клас- Маргарита Стефанова
- 3. клас- Тест 1; Тест 2
Английски език, 2.-4. клас- Ваня Дянкова
- 2. клас- It’s time to go
- 3. клас- Do that!
- 4. клас- Do that!; Holiday plans
Английски език, 5.-7. клас- Виолета Йовчева
- Материали по АЕ за 7. клас
География и икономика, История и цивилизации, 5.-7. клас- Виолета Кьосева
- Материали по География за 5.-7. клас
- Материали по История за 5.-7. клас
Човекът и природата, Химия и опазване на околната среда, Физика и астрономия, 5.-7. клас- Милена Попова
- Здравни познания и хигиена на опорно-двигателната система(ЧП- 6. клас)
- Строеж на атома и атомното ядро(Физика- 7. клас)
Музика, 3.-7. клас- Мариана Димитрова
Компютърно моделиране 3.-4. клас, Информационни технологии 5.-7. клас- Теодор Манолов / Фирдес Смаил / Веска Янкова
- 4. клас- Създаване на образователни игри
Изобразително изкуство 5.-7. клас, Технологии и предприемачество 5.-7. клас- Кремена Димитрова
Биология и здравно образование, 7. клас- Мария Тодорова